IL50-98/4T-B30-J (BAA-0003) gultnis
Saderīgie ražotāji
VADERSTAD
Tehniskā specifikācija
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 98 mm
D – Ārējais diametrs: 117 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 4xM12x1,25 mm
d – Urbuma diametrs: 30 mm
L1 – Kopējais flanča garums: 60 mm
Masa: 1,96 kg
Cdyn – Dinamiskā slodzes nestspēja: 60 kN
Co – Statiskā slodzes nestspēja: 45,8 kN
Pu – Noguruma slodzes robeža: 1,92 kN
Pielietojums
VADERSTAD – CARRIER DRILLS
VADERSTAD – SPIRIT DRILLS
VADERSTAD – TOPDOWNS
VADERSTAD – Carrier CR 425 – CR 300-1225
Analogie kodi
SKF – BAA-0003
VADERSTAD – 482496
VADERSTAD – 481460
ISB – AGRI HUB TYPE 2 H4
PFI – PHA0003
AWEMAK – IL50-98/4T-B30-J
Saistītie produkti
LS 210 2F gultnis
LS 210 2F gultnis