PL-185-M30-L gultnis
Saderīgie ražotāji
LEMKEN, ROLMAKO
PL-185-M30-L gultnis.
Tehniskā specifikācija
D – Ārējais diametrs: 185 mm
d1 – Urbuma diametrs: 35 mm
C – D veida atveres izgriezuma izmērs: 30 mm
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 160 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 12 mm
L – Kopējais garums: 113 mm
L1 – Kopējais flanča garums: 61,6 mm
F – Vītņotās daļas garums: 23 mm