IL20-82/5T-B16 gultnis
Saderīgie ražotāji
POTTINGER
IL20-82/5T-B16 gultnis.
Tehniskā specifikācija
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 82 mm
D – Ārējais diametrs: 108 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 5xM8 mm
d1 – Urbuma diametrs: 16,2 mm
L – Kopējais garums: 24,5 mm
L2 – Gultņa platums: 24,5 mm
Masa: 0,64 kg
Cdyn – Dinamiskā slodzes nestspēja: 22 kN
Co – Statiskā slodzes nestspēja: 15,2 kN
Pu – Noguruma slodzes robeža: 0,638 kN
Pielietojums
POTTINGER – TERRASEM
Analogie kodi
POTTINGER – 8504.33.006.4
POTTINGER – 008504.33.110.0
Saistītie produkti
LS 210 2F gultnis
LS 210 2F gultnis