IL20-82/5T-B16 gultnis
Saderīgie ražotāji
POTTINGER
IL20-82/5T-B16 gultnis.
Tehniskā specifikācija
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 82 mm
D – Ārējais diametrs: 108 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 5xM8 mm
d1 – Urbuma diametrs: 16,2 mm
L – Kopējais garums: 24,5 mm
L2 – Gultņa platums: 24,5 mm