SL 5204/16.25-2T gultnis
Saderīgie ražotāji
GASPARDO, HORSCH
SL 5204/16.25-2T gultnis.
Tehniskā specifikācija
d – Urbuma diametrs: 16,25 mm
d1 – Iekšējā gredzena ārējais diametrs: 27 mm
D – Ārējais diametrs: 47 mm
B – Iekšējā gredzena platums: 44 mm
C – Ārējā gredzena platums: 39 mm