PL-185-M30-R gultnis
Saderīgie ražotāji
LEMKEN, ROLMAKO
PL-185-M30-R gultnis.
Tehniskā specifikācija
D – Ārējais diametrs: 185 mm
d1 – Urbuma diametrs: 35 mm
C – D veida atveres izgriezuma izmērs: 30 mm
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 160 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 12 mm
L – Kopējais garums: 113 mm
L1 – Kopējais flanča garums: 61,6 mm
F – Vītņotās daļas garums: 23 mm
M – Ārējā vītne: M30x1,5-RH
Masa: 3,92 kg
Cdyn – Dinamiskā slodzes nestspēja: 47,4 kN
Co – Statiskā slodzes nestspēja: 38,3 kN
Pu – Noguruma slodzes robeža: 1,609 kN
Pielietojums
LEMKEN – RUBIN 9
Analogie kodi
LEMKEN – 5554502
LEMKEN – 55510014
FRD – FRD011
HARP – 8395.TDA.4.05.015-1R
ROLMAKO – PL-185-M30-R
FRD – FRD004
OFAS – CC0000052
Saistītie produkti
LS 210 2F gultnis
LS 210 2F gultnis