LED tālās gaismas lukturis 7″ 144W 13000lm | Boost funkcija |
Original price was: 98,74 €.80,15 €Current price is: 80,15 €. ar PVN
66,24 € bez PVN
| Piegādes laiks | 3-7 darba dienas |
|---|---|
| Jauda | 81 – 160 W |
| Saderīgie ražotāji | UNIVERSĀLI |
| Ražotājs | TTT |
LED tālās gaismas lukturis 7″ 144W ar Boost funkciju – Maksimāla redzamība
Nākamās paaudzes 7 collu LED tālās gaismas lukturis, kas apvieno modernu dizainu ar brutālu spēku. Šis modelis ir radīts tiem, kam nepieciešams maksimāls gaismas attālums un plašs redzes lauks, pateicoties Combo lēcai un integrētajai Boost funkcijai.
Kāpēc izvēlēties TT.11140 modeli?
-
Boost funkcija: Papildu jaudas režīms situācijām, kad nepieciešams maksimāls gaismas lādiņš.
-
Combo lēca: Nodrošina ideālu balansu starp tālu fokusa staru un efektīvu ceļa malu apgaismojumu.
-
Divkrāsu pozīcijas gaisma: Iespēja pārslēgties starp klasiski baltu vai izteiksmīgi oranžu (dzeltenu) gaismu.
-
Augstākā līmeņa aizsardzība: CISPR25 Class 3 trokšņu samazināšana nodrošina vēl labāku elektronikas izolāciju nekā standarta lukturiem, pilnībā izslēdzot radio traucējumus.
Tehniskā specifikācija:
| Parametrs | Vērtība |
| Spriegums | 9-36 V |
| Jauda | 144 W |
| Spilgtums | 13 000 Lm |
| Krāsas temperatūra | 5000 K (dabīgi balta) |
| Lēcas tips | Combo (tālumam un plašumam) |
| Funkcijas | Tālās gaismas, Boost funkcija, Balta un oranža pozīcijas gaisma |
| Aizsardzības klase | IP68 / IP69K |
| Trokšņu samazināšana | CISPR25 Class 3 |
| Savienojums | 4pin DT |
| Garantija | 3 gadi |
Saistītie produkti

LED tālās gaismas lukturis 9″ 150W 13500lm | Apsildāms | Black Offroad
216,00 € bez PVN











