LED bākuguns uz elastīgā kāta 269mm | 80 LED | 12/24V
32,91 € ar PVN
27,20 € bez PVN
| Piegādes laiks | 3-7 darba dienas |
|---|---|
| Saderīgie ražotāji | UNIVERSĀLI |
| Ražotājs | TTT |
LED bākuguns uz elastīgā kāta 269mm – Maksimāla redzamība un drošība
Profesionāla līmeņa oranžā brīdinājuma gaisma, kas izstrādāta lietošanai vissmagākajos apstākļos. Šis modelis ir par 6 cm augstāks un divreiz jaudīgāks nekā kompaktākie varianti, jo tajā integrētas 80 SMD 5730 diodes. Elastīgais stiprinājums un augstākā līmeņa elektronikas aizsardzība padara to par izcilu izvēli modernai lauksaimniecības un būvniecības tehnikai.
Kāpēc izvēlēties šo modeli?
-
Dubultota jauda: 80 jaudīgas SMD diodes nodrošina īpaši spilgtu signālu, kas ir pamanāms pat spilgtā saules gaismā un no liela attāluma.
-
Triecienizturīgs elastīgais kāts: Luktura pamatne var noliekties līdz pat 90°, pasargājot korpusu no bojājumiem, ja tas saskaras ar zariem, vārtu pārsedzēm vai citiem šķēršļiem.
-
CISPR 25 Class 3 aizsardzība: Garantēta saderība ar vismodernāko tehniku – šī bākuguns nerada nekādus elektromagnētiskos traucējumus GPS navigācijai, radio vai rācijām.
-
Trīs darba režīmi: Iespēja izvēlēties starp rotējošu gaismu, piecu zibšņu vai ātro zibšņu funkciju.
Tehniskā specifikācija:
| Parametrs | Vērtība |
| Spriegums | 12V – 24V |
| LED skaits | 80 gab. (SMD 5730) |
| Gaismas funkcijas | Rotējoša, 5 zibšņi, ātri zibšņi |
| Montāža | Uz elastīga (lokana) kāta |
| Trokšņu samazināšana | CISPR 25 Class 3 |
| Augstums | 269 mm |
| Diametrs | 127 mm |
| Aizsardzības klase | IP66 |
| Darba temperatūra | -30°C līdz +60°C |
| Garantija | 2 gadi |
Pielietojums:
Pateicoties lielajam izmēram un jaudai, šis modelis ir vislabāk piemērots:
-
Lielgabarīta lauksaimniecības tehnikai: jaudīgiem traktoriem, kombainiem, pašgājējmiglotājiem.
-
Ceļu būves mašīnām: asfalta klājējiem, greideriem.
-
Meža tehnikai: forvarderiem un hārvesteriem.
-
Speciālajam transportam: pavadošajiem auto un negabarīta kravu pārvadātājiem.
Saistītie produkti

LED tālās gaismas lukturis 9″ 160W 11000lm | Dinamiskā gaisma |
167,04 € bez PVN







