IL50-98/4T-B30-J (BAA-0003) gultnis
Saderīgie ražotāji
VADERSTAD
Tehniskā specifikācija
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 98 mm
D – Ārējais diametrs: 117 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 4xM12x1,25 mm
d – Urbuma diametrs: 30 mm
L1 – Kopējais flanča garums: 60 mm