IL50-98/4T-B30.F (BAA-0003A) gultnis
Saderīgie ražotāji
VADERSTAD
Tehniskā specifikācija
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 98 mm
D – Ārējais diametrs: 117 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 4xM12x1,25 mm
d1 – Urbuma diametrs: 30 mm
d2 – Montāžas diametrs: 45 mm
L1 – Kopējais flanča garums: 61 mm
Masa: 1,87 kg
Cdyn – Dinamiskā slodzes nestspēja: 60 kN
Co – Statiskā slodzes nestspēja: 45,8 kN
Pu – Noguruma slodzes robeža: 1,92 kN
Pielietojums
VADERSTAD – CARRIER DRILLS
VADERSTAD – SPIRIT DRILLS
VADERSTAD – TOPDOWNS
Analogie kodi
SKF – BAA-0003A
VADERSTAD – 152271
VADERSTAD – 440488
Saistītie produkti
IL20-82/5T-B16 gultnis
IL20-82/5T-B16 gultnis
31,94  ar PVN
26,40  bez PVN
Grozā
PL-127-G gultnis
PL-127-G gultnis
Grozā
IL50-125/6T-M30x2-164 gultnis
IL50-125/6T-M30x2-164 gultnis
LESQFS 212 TDT.H gultnis
LESQFS 212 TDT.H gultnis
LSQFR 308 TQT.H.T gultnis
LSQFR 308 TQT.H.T gultnis
357234A (DAC 35720034) gultnis
357234A (DAC 35720034) gultnis