IL40-110/4H-M30x2 gultnis
Saderīgie ražotāji
POTTINGER
IL40-110/4H-M30x2 gultnis.
Tehniskā specifikācija
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 110 mm
D – Ārējais diametrs: 145 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 4×13 mm
d – Vārpstas diametrs: 34,9 mm
C – D veida atveres izgriezuma izmērs: 32,4 mm
M – Ārējā vītne: M30x2 mm
L – Kopējais garums: 134 mm
L1 – Kopējais flanča garums: 76 mm
E – D veida daļas garums: 20 mm
F – Vītņotās daļas garums: 38 mm
Masa: 3,2 kg
Cdyn – Dinamiskā slodzes nestspēja: 42,9 kN
Co – Statiskā slodzes nestspēja: 36,3 kN
Pu – Noguruma slodzes robeža: 1,53 kN
Pielietojums
POTTINGER – TERRIA 5040
POTTINGER – TERRIA 4040
POTTINGER – TERRADISC 8001 T (Type 9740)
POTTINGER – TERRADISC 10001 T (Type 9741)
POTTINGER – TERRADISC 3001 (Type 9771)
POTTINGER – TERRADISC 3501 (Type 9772)
POTTINGER – TERRADISC 4001 K/T (Type 9774)
POTTINGER – TERRADISC 5001 K/T (Type 9775)
Analogie kodi
POTTINGER – 9776.02.140.0
POTTINGER – 9776.02.140.1
Saistītie produkti
LS 210 2F gultnis
LS 210 2F gultnis