IL40-110/4H-M30x2 gultnis
Saderīgie ražotāji
POTTINGER
IL40-110/4H-M30x2 gultnis.
Tehniskā specifikācija
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 110 mm
D – Ārējais diametrs: 145 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 4×13 mm
d – Vārpstas diametrs: 34,9 mm
C – D veida atveres izgriezuma izmērs: 32,4 mm
M – Ārējā vītne: M30x2 mm
L – Kopējais garums: 134 mm
L1 – Kopējais flanča garums: 76 mm
E – D veida daļas garums: 20 mm
F – Vītņotās daļas garums: 38 mm