IL20-82/5T-B16 gultnis
Saderīgie ražotāji
POTTINGER
IL20-82/5T-B16 gultnis.
Tehniskā specifikācija
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 82 mm
D – Ārējais diametrs: 108 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 5xM8 mm
d1 – Urbuma diametrs: 16,2 mm
L – Kopējais garums: 24,5 mm
L2 – Gultņa platums: 24,5 mm
Masa: 0,64 kg
Cdyn – Dinamiskā slodzes nestspēja: 22 kN
Co – Statiskā slodzes nestspēja: 15,2 kN
Pu – Noguruma slodzes robeža: 0,638 kN
Pielietojums
POTTINGER – TERRASEM
Analogie kodi
POTTINGER – 8504.33.006.4
POTTINGER – 008504.33.110.0
Saistītie produkti
IL50-125/6T-M30x2-164 gultnis
IL50-125/6T-M30x2-164 gultnis
164,57  ar PVN
136,01  bez PVN
Grozā
PL-185-M30-R gultnis
PL-185-M30-R gultnis
Grozā
LSQFH 210 2PB.H gultnis
LSQFH 210 2PB.H gultnis
LSGR 207 TBS gultnis
LSGR 207 TBS gultnis
LSGR 205 FS gultnis
LSGR 205 FS gultnis
357234A (DAC 35720034) gultnis
357234A (DAC 35720034) gultnis