VP-16/40/74.5 gultnis
Saderīgie ražotāji
GASPARDO, KUHN
VP-16/40/74.5 gultnis
Tehniskā specifikācija
D – Ārējais diametrs: 40 mm
d – Urbuma diametrs: 15,918 mm
L – Kopējais garums: 74,5 mm
C – Ārējā gredzena platums: 38,9 mm
E – Attālums no urbuma ass līdz iekšējā gredzena sānu virsmai: 12,95 mm
H – Cauruma diametrs: 6,5 mm