SL 5204/16.25-2T gultnis
Saderīgie ražotāji
GASPARDO, HORSCH
SL 5204/16.25-2T gultnis.
Tehniskā specifikācija
d – Urbuma diametrs: 16,25 mm
d1 – Iekšējā gredzena ārējais diametrs: 27 mm
D – Ārējais diametrs: 47 mm
B – Iekšējā gredzena platums: 44 mm
C – Ārējā gredzena platums: 39 mm
α – Kontakta leņķis: 25°
Masa: 0,326 kg
Cdyn – Dinamiskā slodzes nestspēja: 18,8 kN
Co – Statiskā slodzes nestspēja: 12,6 kN
Pu – Noguruma slodzes robeža: 0,529 kN
Analogie kodi
PEER – 5204-KPP55-R-A248
GASPARDO – F04100154
HORSCH – SL 5204/16.25-2T
OTICO – SL 5204/16.25-2T
HORSCH – 60034123
Pielietojums
GASPARDO – RENATA, MARISA
HORSCH – AVATAR
Saistītie produkti
PL-127-G gultnis
PL-127-G gultnis
157,30  ar PVN
130,00  bez PVN
Grozā
LESQFS 212 TDT.H gultnis
LESQFS 212 TDT.H gultnis
Grozā
LSQFR 308 TQT.H.T gultnis
LSQFR 308 TQT.H.T gultnis
LSGR 205 FS gultnis
LSGR 205 FS gultnis
357234A (DAC 35720034) gultnis
357234A (DAC 35720034) gultnis