IL50-98/6T-M22 (BAA-0006) gultnis
Saderīgie ražotāji
BEDNAR
Tehniskā specifikācija
J – Rinķa diametrs pa vītnes centriem: 98 mm
D – Ārējais diametrs: 117 mm
H/T – Urbumu / vītņu izmērs: 6xM12x1,25 mm
d – Urbuma diametrs: 27,95 mm
C – D-formas cauruma izmērs: 25,4 mm
M – Ārējā vītne: M22x1,5 mm
L – Kopējais garums: 102 mm
L1 – Kopējais flanča garums: 60 mm
E – D-formas daļas garums: 17 mm
F – Vītņotās daļas garums: 25 mm