LED tālās gaismas lukturis 9″ 200W 17500lm | Apsildāms stikls |
300,08 € ar PVN
248,00 € bez PVN
| Piegādes laiks | 3-7 darba dienas |
|---|---|
| Jauda | 161 – 480 W |
| Saderīgie ražotāji | UNIVERSĀLI |
| Ražotājs | TTT |
LED tālās gaismas lukturis 9″ 200W ar lēcas apsildi – Gatavs skarbajai ziemai
Ja meklējat maksimālu jaudu un funkcionalitāti, kas nepieviļ pat putenī un salā, šis 9 collu 200W LED lukturis ir labākā izvēle. Ar iespaidīgu 17 500 lūmenu gaismas plūsmu tas ir viens no jaudīgākajiem tālās gaismas lukturiem tirgū, taču tā galvenā priekšrocība ir viedā apsildes funkcija.
Kāpēc šis lukturis ir unikāls?
-
Automātiskā apsilde: Lukturis ir aprīkots ar sildelementu, kas paceļ lēcas temperatūru līdz 40°C. Tas novērš stikla apledošanu un aizsalšanu, nodrošinot maksimālu gaismas atdevi pat visskarbākajos ziemas apstākļos (īpaši aktuāli ziemeļu reģionos).
-
Brutāls spēks: 200W jauda un 14 LG diodes tālajām gaismām nodrošina izcilu redzamību tālumā.
-
Dubultā pozīcijas gaisma: Stilīga balta vai oranža (dzeltena) pozīcijas gaisma jūsu transportlīdzekļa estētikai.
-
Bez traucējumiem: CISPR25 Class 2 sertifikācija garantē tīru radio skanējumu bez traucējumiem.
Tehniskā specifikācija:
| Parametrs | Vērtība |
| Spriegums | 9-36V |
| Jauda | 200W |
| LED tips | LG (14 tālās gaismas / 2 pozīcijas diodes) |
| Spilgtums | 17 500 Lm |
| Krāsas temperatūra | 6000K (auksti balta) |
| Īpašā funkcija | Lēcas apsilde (līdz 40°C) |
| Ūdensizturība | IP68 / IP69K (drošs pret augstspiediena mazgāšanu) |
| Savienojums | 2 PIN DTP savienotājs |
| Kalpošanas laiks | 50 000 h |
| Garantija | 3 gadi |
Ideāli piemērots:
-
Kravas auto un autobusiem: kuri pārvietojas naktīs un ziemas apstākļos.
-
Lauksaimniecības un sniega tīrīšanas tehnikai: kur redzamība ir kritiska darba drošībai.
-
Offroad braucējiem: kuri nebaidās no dubļiem, sniega un sala.
Saistītie produkti

LED tālās gaismas lukturis 9″ 160W 14500lm | Boost | Black Offroad
133,93 € bez PVN

LED tālās gaismas lukturis 9″ 150W 13500lm | Apsildāms | Black Offroad
216,00 € bez PVN










